Sigara İçme Alanı Model 1
40x80x2mm Demir Kutu Profil 40x40mm Köşebent Cam 4+4 Lamine Flanş 120x120x5mm Tavan 6 mm oluklu policarbon levha, istenilen renklerde trapez saç, sandviç panel ve branda olarak uygulanır.
Sigara İçme Alanı Model 2
40x80x2mm Demir Kutu Profil 40x40mm Köşebent Cam 4+4 Lamine Flanş 120x120x5mm Tavan 6 mm oluklu policarbon levha, istenilen renklerde trapez saç, sandviç panel ve branda olarak uygulanır.
Sigara İçme Alanı Model 3
Personelinizin güneş, yağmur ve rüzgardan korunarak çevreyi kirletmeden dinlenebilecekleri firmanızın imajına uygun sigara içme-dinlenme alanımızı istediğiniz ölçülerde hizmetinize sunuyoruz.
Sigara İçme Alanı Model 4
Çalışanlarınızın dinlenme saatlerini geçirebilecekleri firmanızın çevresine uyumlu sigara içme dinlenme alanı ihtiyaçlarınız için birbirinden farklı sigara içme alanı modellerimizle hizmetinizdeyiz.
Sigara İçme Alanı Model 5
Çevreye uyumlu, yasal düzenlemelere uygun sigara içme alanı modellerimizden sizin için en uygun olanı üreterek sizlere hizmet vermek isteriz. Bütçenize uygun modelleme için lütfen iletişime geçiniz.
Sigara İçme Alanı Model 6
Model Kubbe ; Modellerimizi Firmanızın imajına uygun şekilde tasarlayıp sizler için en uygun olan modeli birlikte ortaya çıkarıp imal ediyoruz.
Sigara İçme Alanı Model 7
Gurme Gıda Sigara İçme Alanı 3*5, Profil karkas üzeri branda kaplanarak oluşturulan modelimizde yan kısımlarda katlanarak yanlar kullanım zamanına göre kapalı ve açık olarak kullanılabilir.
Sigara İçme Alanı Model 8
Beyçelik Sigara İçme Alanı Üst örtü sunta üzeri trapez saç, Yan kısımlar 4+4 lamine cam, Oturma grubu : Profil üzeri ahşap uygulama Küllük 2 adet olarak uygulanmıştır.
Sigara İçme Alanı Model 9
Sistek Makine, Üst çatı ve alt iki yan kısım trapez saç, iki yan cam kısımları şeffaf pvc, Taşıyıcı karkas 60*40*2mm profil, Zemin parke taşı döşenmesi olarak uygulanmıştır.
Sigara İçme Alanı Model 10
Özel tasarım uygulaması yapışmıştır, alan sigara içme ve dinlence alanı olarak kullanılmaktadır. kullanılan materyaller ; Branda, Cam, Prodil ve Mdf Kaplamadır.
Sigara İçme Alanı Model 11
Alan sigara içmeyen personel için yaptırılmış olup, ahşap kamelya olarak üretilmiştir. Üst örtü mebran kaplama olup yanlar açık modeldir. Firmanız ihtiyaçlarına göre üretilebilmektedir.
Sigara İçme Alanı Model 12
Örnek yurtdışından, firmanıza projelerinize uygun şekilde sigara içme alanlarımızı tasarlayıp sizin için üretebiliriz. Sizin ustanız Bizim Usta
Sigara İçme Alanı Model 13
Beyaz yaka personelin sigara içme alanı olarak planlanan modelimiz paslanmaz boru, lamine cam ve polikarbon üst örtüden oluşmaktadır. Alan içerisindeki oturma alanları profil üzeri ahşap kaplamadır.
Sigara İçme Alanı Model 14
Modelimiz otobüs durağından esinlenerek yapılmıştır. Modelimizde karkas profil olup üst örtü polikarbon plaka kullanılmıştır. Yan kısımların kapatılmasında 4+4 lamine cam tercih edilmiştir.
Sigara İçme Alanı Model 15
Mini Modelimiz 8 kişiliktir. Zemin yağmur ve çamura karşı baklava desen saç kaplama yapılmıştır. Profil karkas ve lamine cam üst örtü polikarbondur.
Sigara İçme Alanı Model 15
Mini Modelimiz 8 kişiliktir. Zemin yağmur ve çamura karşı baklava desen saç kaplama yapılmıştır. Profil karkas ve lamine cam üst örtü polikarbondur.
Sigara İçme Alanı Model 16
Orta Boy Modelimiz 12 kişiliktir. Zemin yağmur ve çamura karşı baklava desen saç kaplama yapılmıştır. Profil karkas ve lamine cam üst örtü polikarbondur.
Sigara İçme Alanı Model 16
12 kişilik Model Kamelya Profil karkas, profil korkuluk ve üst örtü trapez saç olarak uygulama yapılmıştır. Oturma kısımları suya dayanıklı kompakt levha kullanılmıştır.
Sigara İçme Alanı Model 18
Kamelya Tip Sigara İçme Dinlenme Alanı, Profil karkas, ahşap oturma ve masa grubu, Üst örtü trapez saç kaplama yapılmıştır. Zemin parke taş döşemesi yapılmıştır.
Sigara İçme Alanı Model 20
Modelimizin ölçüleri 3mt*8 mt dir. üst örtü trapez saç olup yan kısımlar pvc şeffaf cam ve branda olarak imal edilmiştir. Yan kısımlar kullanım zamanına göre katlanıp açık olarak kullanılabilir.
Sigara İçme Alanı Model 21
Sigara içme alanımız 15 kişiliktir. Ölçülerimiz 3mt*6mt olup üst örtü sandviç panel olarak uygulanmıştır. Yan kısımlar şeffaf pvc olarak uygulanmıştır ve istenildiğinde katlanabilir.
Sigara İçme Alanı Model 22
Modelimiz üç tarafı kapalı ön kısmı açık kısa süreli dinlenmeye uygun olacak şekilde tasarlanmış olup, kapalı kısımlar cam, üst kısım paneldir. Fiyat için iletişime yazınız.
Sigara İçme Alanı Model 23
Modelimiz paravan model olup, ihtiyaç duyulan alana kolayca taşınabilir. Paravan ölçülerimiz 90cm*190cm dir. Paravan alt kısım açık olup üst kısım buzlu camdır. Fiyat ve bilgi için mail atınız.
Sigara İçme Alanı Model 24
Durak model olup alışveriş merkezleri için tasarlanmıştır. Çalışan ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilebilir. Fiyat ve bilgi için lütfen mail atınız.
BASF SİGARA İÇME ALANI
KURTKÖY Teknokent yerleşkesinde yer alan Sürdürülebilir bir gelecek için sloganıyla yola çıkan BASF firmasının tercihi de sigara içme dinlenme alanında işinde Bizim Usta oldu.
Size Özel Çözümler İçin