Akordiyon Tünel, Akordiyon Depo

Bizim Usta olarak tadilat tamirat, kaynak işlerinde hizmet verdiğimiz firmalarımızın üretimden çıkan ürünlerinin ve üretime girecek hammaddelerinin kapalı depo alanı yetersizliğinden kaynaklı firma açık alanında güneşe yağmura toza karşı korunarak depolanması ihtiyacının ortaya çıkmasından hareketle futbolcu çıkış tünellerinden ilham alarak akordiyon çadır depolar yapmaya karar verdik. Gebze, dilovası başta olmak üzere bir çok firma için akordiyon tünel yapıp müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verdik, veriyoruz. Bizim usta Akordiyon çadır ihtiyaçlarınızda, tadilat tamirat, otomatik kapı sistemleri noktasında hizmetinizde. Akordiyon Çadır depolar çeşitli şekillerde değişik amaçlar için kullanılabilir.

Akordiyon Tünel açılır kapanır depolarında yatay bir hareket yapıyı katlayarak alttaki boşluğu ihtiyaca göre tamamen açar veya kapatır. Yapısı raylar üzerinde kayan hareketli kapakların aksine açılır kapanır kapaklar kendi üzerine katlanır. Ürün montajında ​​esneklik, çift bilyalı rulmanlı ve vakum sızdırmaz dövme çelik tekerleklere takılabilmesi sayesinde tüm depo modellerini hem sabit hem de geri çekilebilir hale getirebilme imkanı. Kopron üretimi tekerlekli araba, kaza önleme ve kire karşı koruma sistemi aracılığıyla yola yapışır, ayrıca kullanımda daha fazla güvenliği garanti edebilen Kopron patentli bir raydan çıkma önleme sistemi de vardır.


Küçük ve büyük kapakların hareketine uygun elektrik motoru tüm Kopron depoları için test edilmiş ve garanti edilmiştir. Hareket hızı, deponun boyutlarına ve özel müşteri gereksinimlerine bağlıdır. Geri çekilebilir depolar, mevcut tüm alanları kapsar ve ortaya çıkarır: depolama alanları, üretim alanları, depo alanları.

AKORDİYON KÖRÜKLER

İşletmenizin dışa açılan kapılarında mal kabulü yada sevkiyat yaptığınızda personel ve araçlarınızın iklim şartlarından etkilenmeden çalışabilmesi için en ideal ve en pratik çözüm Akordiyon tünellerdir. Akordiyon Körük, Anında Garaj Sistemi ana şasenin zemine monte edilmiş raylar üzerinde ileri geri hareket ederek açılıp kapanmasıyla sağlanır. Ana Şase, makas sistemli yan duvarlar ve çatı parçalarından oluşmaktadır. Akordiyon körük sistemi işletmenizin kapılarında "DIŞA DOĞRU UZAR ŞEKİLDE" ya da "KAPIDAN İÇERİ UZAR ŞEKİLDE" monte edilebilir. Her iki şekilde de malzeme indirilecek yada yüklenecek araç, açık haldeki Akordiyon Körüğün içine girdiğinde körük kapısı kapatılarak, çalışma esnasında dışarıdan içeriye hava akımı gelmesi engellenir. Böylece sıcak ya da soğuk iç ortam korunmuş olur. Akordiyon körükler verimli çalışma ortamı sağlayarak size zaman kazandırır hem de iş yeri ve personel güvenliğine katkıda bulunur.

Yürüyüş Yolu Branda Kapama Otel ve özel mekanlar için özel olarak ürettiğimiz yürüyüş yolu brandaları led ışıklı ve katlanır sistemdir. Yağmurla açılır ve kapanır sistem olarak kullanılabilir. Manüel sistem ve makaslı modeldir. Raylı Tünel akardiyon branda dayanıklı ve kullanışlı bir üründür.

Akordiyon Çadır Depolarımız sabit veya ihtiyacınıza göre mobil olarak manuel açılır kapanır ve otomatik açılır kapanır sistemler olarak yapılabilir.

Yeni açılan ürünler kategorimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ürünleri tedarik edebilirsiniz.

Akordiyon Tünelin Avantajları

Özel izin gerektirmeyen bir sistemdir.
Alev yürümez branda kullanılmakta olup yangına karşı dayanıklıdır.
Kurulum yapılan alanı gerektiğinde açık alan, gerektiğinde kapalı alan olarak kullanabilmenize imkan sağlar.
Mobil yapısı sayesinde firmanızda ihtiyaç duyduğunuz alana kolayca taşıyabilir, istediğiniz alanı kapalı alana çevirebilirsiniz.
Ürünün sadece kurulum aşaması firmanızda yapılacağı için inşaat maliyet ve tehlikeleri ile karşılaşmazsınız.
Kısa sürede imalat ve kurulum yapılarak zamandan tasarruf sağlar.
Esnek ve hareketli yapısıyla sabit yapılar kadar sağlamdır fakat onların 3 te 1 fiyatı maliyetlidir.

Aksi takdirde üretim veya satış alanlarında çok daha pahalı yer kaplayacak, dolayısıyla tesisin işlevsellik düzeyini optimize edecek malların depolanması için özel olarak tasarlanmıştır. Bu depo türü genellikle üretim süreçlerini kapsamak için de kullanılır. Kullanım alanları şunları içerir: uzun ve dar alanlar, alışılmadık şekillerdeki alanlar, proses tanklarının korunması, mobil makine kapakları, silolar, katı kentsel atık bertaraf tesisleri için ön odalar ve çok daha fazlası.


Depolama alanı olarak kullanabileceğiniz gibi mal kabul, mal yükleme alanlarında hava şartlarından etkilenmemek için kullanılabilir.
Dar olan firma alanınızda boyahane olarak ihtiyaç duyduğunuz alanda kullanabilirsiniz.

Size özel akordiyon tünel çözümleri için Bizim Usta hizmetinizdedir.


Çatı Kaplama Sistemleri

Çatı Kaplama Sistemleri

   Çatı Kaplaması ve İzolasyon konusunda faaliyet gösteren çeşitli firmaların ortaklığını yapmış olan...

Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

  Çelik Konstrüksiyon Amatör ruhla profesyonel çalışma anlayışını hedefleyen firmamız, yaptığı, yapac...

Size Özel Çözümler İçin