BizDoor Kapı Sistemleri

Size özel çözümler
Tasarım ve ürün geliştirme

BizDoor, tasarlamak, üretmek ve kurmak için çalışmaktadır. 
Her yıl, işimizin kalitesini ve sunduğumuz müşteri hizmet seviyesini kanıtlayan işlere imza atıyoruz. 
Kaliteli işçilik, rekabetçi fiyatlandırma ve etkin uygulama ile projelerinize özel anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

BizDoor Endüstriyel Kapılar;

Sanayi tesislerinde ve benzer işletmelerde hem güvenlikli hem de yangına karşı dayanıklı olarak monte edilen endüstriyel kapı, kullanıldığı yere özgü özel aksesuarlar da içermektedir. 
Üretim yapan endüstriyel işletmeler, satış ve pazarlama yapan firmalar ile lojistik sektöründeki şirketlerin yoğun olarak talep ettiği ve kullandığı kapı türleridir.
Endüstriyel kapılar gıda sektöründeki firmalar tarafından da tercih edildiği için hijyen ve ısı yalıtımı konusunda kalitelidir. 
Soğuk hava ortamında taşınan tüm gıdaların, orijinalliğini kaybetmeden teslim noktasına ulaşması için endüstriyel kapılar birebir tercihler olmaktadır.
Kullanıldığı alanlarda büyük oranda enerji tasarrufu da sağlayan endüstriyel kapılar, seksiyonel özellikli olarak da kullanılmaktadır. 
Meskenlere ve garaj girişlerine kullanılan kapılardan farklı olarak daha sağlam malzemelerden üretilmektedir.

Araç giriş-çıkış trafiğinin oldukça yoğun olduğu endüstriyel alanlar ve işletme girişlerinde kullanılan seksiyonel kapı, işyerinizi ve fabrikanızı soğuk-sıcak hava akımından, tozdan ve nemden koruma özelliğine de sahiptir.
Yalıtımına büyük önem verilen seksiyonel kapıların güvenlik konusunda sunduğu avantajlar da ek olarak olumlu yanlarından biri olarak gösterilmektedir. 
Çeşitli renk ve model seçenekleriyle kullanılması, elektrik kesintilerinde elle açılma özelliğine sahip olması da diğer avantajlarındandır.

BizDoor Yüksek Hızlı PVC Kapı

Son dönemlerde yapılarda yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanan PVC kapılar, ahşap kapının en iyi alternatifi olarak sunulmaktadır. 
Özellikle daire içlerinde yaygınlaşan PVC kapılar, yazlıklarda, ticari kuruluşlarda, depolarda, yazıhanelerde vb kullanım alanlarında çokça tercih edilmeye başlamıştır.
Binaları sosyal hayata bağlayan en önemli bölüm olan kapıların, yeni yapılarda olabildiğince şık görünmesi, artık tüm müşterilerin ilk isteklerinden olmaktadır. 
Bu yüzden PVC üretim sektörü sınırsız model seçeneğini müşterilerin hizmetine sunmakta kararlı görünmektedir.


BizDoor Çelik Sarmal Kepenk

Korunması gereken her türlü işyeri, depo, sanayi tesisi veya isteğe göre garajların girişine monte edilen çelik sarmal kepenk, alüminyumdan da yapılabilmektedir. 
Müşterilerimizin talebine göre dizayn ettiğimiz ve garantili olarak satışa sunduğumuz çelik sarmal kepenkler gerektiğinde iç mekanlarda güvenlikli bölgelerde de kullanılabilmektedir.
Çok uzun ömürlü olması, dışarıya karşı güvenlikli hissettirmesi, değerli materyallerin sağlıklı bir şekilde korunması için en çok tercih edilen kepenk türlerinden olan çelik sarmal kepenk otomatik açma-kapama özelliğiyle de beğenilmektedir.


BizDoor Fotoselli Cam Kapı


Günlük hayatımızda gittiğimiz her yerde karşılaştığımız, ana giriş veya ara giriş kapısı olarak gördüğümüz fotoselli kapı, 
harekete duyarlı olarak kullanıldığı için otomatik kapılar kategorisinde yer almaktadır. 
Yan tarafa doğru otomatik olarak açılan, tek sürgülü olabildiği gibi çift sürgülü de olabilen fotoseli kapılar, üst tarafında bulunan sensörler aracılığıyla, hareketi algılar algılamaz açılmaktadır.
Yoğun çalışmaların olduğu laboratuarlar, yoğun kalabalığın olduğu alışveriş merkezleri vb yerlerde çok kullanışlı olan, içerinin de otomatik olarak belirsiz periyotlarla temiz hava ile dolmasını sağladığı için de farklı bir avantaj sunmaktadır. 
Binaların mimari yapılarına uygun olarak dizayn edilen ve montajı sağlanan fotoselli kapılar firmamız ayrıcalığı ile hizmetinizdedir.

Alüminyum Hızlı Sarmal Kapı

Endüstriyel kapı sistemleri içerisinde en fazla rağbet gören tiplerden biri olan alüminyum sarmal kepenk, geçmişten günümüze hatırladığımız ve sürekli kendini yenileyen kepenk türlerinden birisidir. 
Belki de dükkanların önünde bağımsız kapısının dış tarafında ayrıca bir kapatma ve güvenlik sistemi olarak kullanılan ve eskiden asma kilit ile kilitlenen en eski türden, gelişen teknolojinin ürettiği en yeni türlere kadar geniş bir ürün yelpazesini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.
Alüminyum sarmal kepenk denince akla gelen ilk firmalardan biri olduğumuz için, işi asla şansa bırakmadan toplam kalite felsefesi ile hareket ederek ürünlerimizin maksimum fayda ve güvenlik sağlaması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.
Aynı anlayışla hareket eden tüm teknik personelimiz sizlerin refahı için çalışmayı sürdürmektedir.

BizDoor Yangın Kapısı

Günümüz inşaat sektörünün olmazsa olmazlarında biri haline gelen yangın kapısı, tam standartlarında üretildiğinde ve uzman ekiplerce monte edildiğinde hayati bir önem taşımaktadır. 
Hiç kullanılmamasını dileyeceğimiz yangın kapılarının TSE standartlarında üretilmiş olması da bu yüzden hayati önem taşır.
Binaların normal planlarında tüm kapıların içeriden dışarı doğru açılması gerekirken, bu özellik yangın kapısı için çok önemlidir. 
Dışarıdan açılmaması da yangın esnasında telaş halindeki kalabalıkların tekrar alevlerin arasına dönmesini engelleme amaçlı düşünülmüştür.

BizDoor Bahçe Kapısı

İnsanların oturduğu evler müstakilden büyük apartman, site veya rezidanslara dönüşse de bahçesi olduğu sürece bina girişinden bağımsız olarak bahçe kapısı da bulunmaktadır. 
Sadece meskenler için değil büyük alanı bulunan işyerlerinin ve resmi kurumların da birer hatta bazı durumlarda muhtelif yerlerde birden fazla bahçe kapısı olmakta.
Firmamızın uzun yıllardır satışını gerçekleştirdiği bahçe kapısı modellerinden modaya ve bina yapılarına uygun olarak kimiz zaman sürgülü bahçe kapıları kimi zaman ise çift kanatlı yana açılabilen bahçe kapıları popüler oluyor. Günün şartlarına bağlı olarak müşterilerimizin verdiği siparişler de değişebiliyor. 
Model ne olursa olsun biz işimize dört kolla sarılıyor ve en kaliteli ürünleri imal etmeye devam ediyoruz.


BizDoor PVC Şerit Perde

Özellikle gıda sektöründe üretim ve paketleme tesislerinin en önemli gözdelerinden biri olan PVC şerit perde, bu konudaki en yetkin yönetmelik olan Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir. 
Gıdalarla birebir ilişkili bir malzeme olduğu için üretim, tüketim ve denetim ile ilgili hazırlanan mevzuatlara da birebir uyulmaktadır.
PVC şerit perde gıdaların korunması amacıyla alınan önlemler içerisinde en önemlilerinden biridir. 
Hali hazırdaki ısıyı korumak ve bu sayede enerji tasarrufu sağlayarak gıdaların en sağlıklı şekilde üretilmesini ve nakledilmesini sağlayan bir özelliğe sahiptir.

En İyi Kapılar %120 Memnuniyet Garantisi'ni sunduk. Bu bir sözden daha fazlasıdır - yaptığımız her şeyi yönlendirir, her müşterinin her seferinde tamamen memnun olmasını sağlar.

İŞLEVSELLİK VE GÜVENLİK
1- Özel profilli paneller (dış ve iç) panel ek yerlerinde, menteşelerde ve personel kapısında parmak sıkışmasını önler.
2- Kablo kopma emniyeti , askı kablolarının hasar görmesi durumunda kapı kanadının düşmesini önler.
3- Entegre koruma, burulma yayı kırılmasına karşı maksimum güvenlik sağlar.
4- Sağlam yapı ve benzersiz sac şekillendirme sürecimiz, iyi yapılmış bir seksiyonel kapının temelidir.
5- Kapı kanadı bir engelle karşılaştığında aşırı yük koruması , sürücüye takılı bir anahtar kapı kanadını durdurur ve ardından yukarı doğru tersine çevirir.
6- Fotoseller , kapıya herhangi bir engel çıkması durumunda kapının durmasını ve açık konumuna geri dönmesini sağlar. (isteğe bağlı)

Projelerimizi İncelemek İçin Tıklayınız.
 


Forklift Personel Taşıma Sepeti

Forklift Personel Taşıma Sepeti

Forklift Personel Taşıma Sepeti Personelin yüksekte çalışması, bakım, onarım yapması gerektiğinde forklift ç...

Akordiyon Tünel

Akordiyon Tünel

  Akordiyon Tünel, İşletmenizin dışa açılan kapılarında mal kabulü yada sevkiyat yaptığınızda persone...

Size Özel Çözümler İçin