Forklift Personel Taşıma Sepeti

Personelin yüksekte çalışması, bakım, onarım yapması gerektiğinde forklift çatalı platform olarak kullanılmaktadır.

forklift-adam-personel-tasima-kaldirma-yukseltme-sepeti-fiyatiforklift-adam-personel-tasima-kaldirma-yukseltme-sepeti-fiyatiForklift sepeti çalışma tamir bakım platformları forkliftinizin çatallarına takılmış forklift güvenlik kafesleri veya forklift adam sepeti çeşitlerimiz güçlü ve güvenli bir çalışma prensibi sunar. Forklift iş güvenlik sepetleri ve Çalışma Sepeti planlanmamış acil durum bakım işleri, bina denetimi veya ulaşılması zor alanlara erişim gibi görevleri yerine getirmek içinde çeşitli sektörlerde forklift aracı ekipmanı olarak ideal tercih sebebidir.

Reach truck Forklift insan adam taşıma ve kaldırma sepetleri çeşitli şantiye, depo, imalat, inşaat, ilkyardım, tamir, yapı vb.. durumlarda personelin pratik ve iş gücü en aza indirgenmiş kolay ulaşımı ve güvenli iş yapımı için kullanılan, isteğe göre boyutları şekillendirilen sepet biçimli yük ve insan platformları olarakda adlandırılmaktadır. Üretimi yapılan Personel Forklift Sepeti ürünleri kafesli ve kapılı alternatiflidir. Forklift Sepetinde İnsan Taşınması için Üstten açılan kafes kapakları sistemi çalışmaya veya malzeme indirmeye imkan tanır. Akülü  transpalet  personel sepeti , forkliflerin taşıyabileceği ağırlıktadır. Ayrıca, forklift ayaklarının kısa kalması durumunda forklift çatalı uzatma kılıfı parçası ve çeşitli forklift elemanları üretimimiz de mevcuttur. İnşaatlar ve şantiyeler için istenen boyutlarda ve özelliklerde İnsan Taşıma Sepeti üretimi yapılmaktadır. Ayrıca Forklift iş güvenlik sepeti donanımları için farklı endüstriyel boya seçenekleri de mevcuttur. Forklift Personel taşıma sepetleri, personelinizin güvenle kaldırılmasını ve çalışmasını sağlar. Forklift güvenli erişim platformu hem dayanıklılık, hem de kalite konusunda bir üne sahiptir.

forklift-adam-tasima-sepeti

Forklift insan personel taşıma güvenlik sepeti Özellikleri:

CE Belgeli Sertifikalı forklift sepeti Darbe, aşınma, kimyasal madde ve korozyona karşı yüksek direnç sağlayan elektrostatik toz boyalı yapıdadır
Forklift güvenlik kafesi olarak tasarlanan insan taşıma sepeti Standart renkte veya ek bir seçenek olarak kendi özel renginizi seçme seçeneği mevcuttur
Personel yük taşıma sepetlerin’de insan taşınması için Güvenlik Sistemi eklenebilir
Forklift adam kaldırma sepetin’de delikli çelik direk koruma ve logo paneli muhafazaları eklenebilir
Forklift sepeti Kilit erişim kapısı (isteğe bağlı)
Forklifti insan kaldırma sepetine sabitlemek için güvenlik zincirleri
Üç yıl üretici garantisi ile garantili forklift sepeti imalatı
Forklift çalışma platformu Sınırsız üretim ve imalat seçeneği
Şantiye ve Özelleştirilmiş alana uygun adam sepeti seçenekleri
Forklift ile taşınmaya uygun kapasitede personel platformu çeşitliliği
Galvaniz kaplama korozyon önleyici özelliği sayesinde galvaniz kaplamalı forklift sepetleri seçeneğimiz Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
İnsan taşıma sepeti standardı dışında ek özellikler için istekde bulunabilirsiniz
Forklift Sepeti İş Güvenliği Kuralları

  1- Sepet kapısı, sepetin içine doğru açılmalı;
     Olası kilitlememe durumunda personel yaslanmasında kapının dışarı doğru açılmaması gerekmektedir.    
     2- Sepet altında 100mm yüksekliğinde sac plakanın olması;
     Personel çalışırken elinden düşen tornavida, somun, vida, pense ve bunlar gibi tehlikeli aletlerin tabandan düşüp zarar vermemesi için koruma plakası olması gerekiyor.    
     3- Sepet içerisinde emniyet kemeri bağlantısı;
     Emniyet kemeri olmadan sepet kullanımı kesinlikle tavsiye edilmez ve yasaktır. Personelin aklı bulanık olabilir fakat emniyet kemeri bağlantısı her türlü alınmayan ya da gerçekleştirilmeyen kuralların doğuracağı kazaları engeller. Ayrıca emniyet kemerinin bağlantı noktasından sepetin kapı kısmının 500 milimetre dışına kadar olması ve bundan kısa ya da uzun olmaması gerekmektedir.


Çatı Kaplama Sistemleri

Çatı Kaplama Sistemleri

   Çatı Kaplaması ve İzolasyon konusunda faaliyet gösteren çeşitli firmaların ortaklığını yapmış olan...

Sigara İçme Alanı, Dinlenme Odası

Sigara İçme Alanı, Dinlenme Odası

İhtiyaç duyduğunuz sigara içme alanı için iletişim kurunuz, Müşteri memnuniyetini ön planda tut...

Size Özel Çözümler İçin