www.focusyazilim.com

İnternet Sitemizi ve marka yönetimimizi emanet ettiğimiz Focus Yazılım firması yöneticilerine ve çalışanlarına sitemizin hazırlanması sürecinde gösterdikleri disiplinli çalışmaları ve gösterdikleri özverili yaklaşım için Sizin Ustanız Bizim Usta ailesi olarak Teşekkür ederiz.

Globalleşen dünyada Türkiyenin her köşesinden müşterilerimizin bize ulaşmasını sağlayan kurumsal internet sitemizin yaptığımız işleri site ziyaretçilerini yormadan anlatması gerektiğine inanıyorduk ve bunu nasıl başarabiliriz diye ajans arayışına girmiştik.

Sitemiz dışında bizlere iş bulmamız noktasında yardımcı olan ve sürekli kullanır hale geldiğimiz tasarım ve yazılımını beğendiğimiz tamustasi.com firmasından bu konuda yardımcı olmasını istediğimizde bizlere Focus Yazılımı önerdiler.

Referans ile kendilerine ulaştığımız Focus Yazılıma ne istediğimizi, ne istemediğimizi anlattık ve karşımıza tasarım çalışması ve iş planı ile geleceklerini söylediler.

Sonuç ; www.bizimustayapimarket.com inceleyip sizler karar veriniz.

Focus Yazılıma teşekkürümü sitemizde kendilerine yer vererek göstermeye karar verdik.

Sizlerede tavsiye ederiz.

www.focusyazilim.com

Focus Yazılım
2015 yılında ‘Dürüst ve disiplinli çalışma prensibine sahip, yazılım sektöründe; bireye ve topluma saygılı çalışanlarımızla birlikte müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılama’ ilkesiyle yola çıkan bir yazılım firmasıdır.

Focus Yazılım; yurt içi ve yurt dışı projeleri ile çok sayıda firmaya hizmet vermiş, bir çok web ajansına web tasarım alanında profesyonel destek sağlamıştır.

Modern yazılım teknolojileri ile sektördeki yeni trendlere ayak uydurmuş olup, yeni teknolojilerin gelişmelerine katkı sağlamıştır. Sektörün gelişmesi için, birçok açık kaynak dağıtım projelerinde yer almıştır.

Neler Vaat Ediyoruz?
Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılama ve ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verme; açık, anlaşılır, doğru bilgi paylaşımı yaparak kaliteli bir hizmet sunma sözünü veriyoruz. İstikrarlı ilerleme politikamız ve her daim ön planda tuttuğumuz dürüstlük ilkesiyle, %100 Müşteri memnuniyeti garantisi vererek, ulaşılabilirliğin en üst seviyede olmasına önem gösteriyoruz.

Sizlerinde çayını içip istediklerinizi dinlemek isteriz.

Focus Yazılım

Harun Demir