Kurumsal

2016 yılında kurulan firmamız mütavazi bir şekilde çalışma hayatına başladı. Dürüstlük ve profesyonel çalışma prensipleri sayesinde günden güne büyüyen Bizim Usta Profesyonel ve tecrübeli ekibini oluşturarak mütavazi yapısından kurumsal yapıya dönüştü.

"Başında durmadığınız iş sizin değildir." mantığından sapmadan işimize dört kolla sarılarak kaliteyi sizlere en kısa sürede ulaştırmak için çalışıyoruz.
Sağlam temeller üzerine kurulmuş şirketimiz tecrübeli kadrosuyla ve günümüz teknolojisine ayak uyduran makineleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak ürünlerini tüketicisine en hızlı ve en doğru şekilde ulaştıran, çevreye ve çalışanlarına karşı sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

♦ Ürünlerimizin kalitesi ve sürekliliği. ♦ Müşterilerimiz, markamız ve çalışanlarımız. ♦ Yaratıcılık ve yenilikçilik. ♦ İş sağlığı ve güvenliği, çevre duyarlılığı. ♦ Sürdürülebilir sosyal sorumluluk bilinci. ♦ İlişkilerimizde dürüstlük önceliğimizdir

VİZYONUMUZ

Sizin Ustanız Olarak ; Çalışma ve yaşam alanlarınıza uygun çözümler sunarak, doğru projeler üreterek, koşulsuz müşteri memnuniyetini, fiyat politikasıyla birlikte kalite güvenceyi de bir arada sunarak alanında ilk akla gelen ustanız olmaktır.

Size Özel Çözümler İçin