mimarkadin.com

Bizim Usta olarak ortağı olduğumuz tasarım ve danışmanlık firmamız Mimar Kadın ı tüm müşterilerimize tavsiye ederiz.

Mimariye Kadın İmzası

Gelenekseli modernleştirerek günümüze aktarmayı vizyon edinen Mimar Kadın; İç Mimar Büşra Boşkut ve Bizim Usta kurucusu Cem Kazim Köse tarafından 2017 yılında kuruldu. 

 

İstanbul ve İzmir olmak üzere iki merkezden yönetilen Mimar Kadın, mimarlık ve inşaat sektöründe 50 kişilik profesyonel kadrosuyla hizmet veriyor.

Büyük ölçekli tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen Mimar Kadın, kuruluşundan bu yana yaratıcı, araştırma odaklı ve çağın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama deneyimleri üzerinde çalışıyor. 

Toplu konuttan ticari yapılara, büyük ölçekli kentsel tasarım projelerinden dini yapılara dek çok yönlü tecrübesiyle, yılda 50'den fazla farklı projeye imza atmayı hedefliyor. 
Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek yapılar üretmeyi ilke edinen Mimar Kadın, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, sürdürülebilir mekânlar kurgulama bilinciyle tasarımlarına yön veriyor. 

Yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten Mimar Kadın, mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “herkes için mimarlık” anlayışı ile hareket ediyor. 

Edindiği deneyimi tüm çalışanlarına aktaran ve yüksek standartlarda bir çalışma ortamı yaratarak, sahip olduğu zengin potansiyel sayesinde, tasarımlarında kendi özgün kültürünü yansıtabilmeyi, böylece farklı coğrafyalarda da adından söz ettirerek uluslararası alanda söz sahibi olmayı hedefliyor. 

Sizleride Hayallerinize Hayat Vermek İçin Mimar Kadına bekleriz.