PVC KATLANIR KAPI MODEL 1

BizDoor endüstriyel kapılar güvenlik, şıklık ve işlevsellik sağlar. Steel Line (yalıtımlı çelik kapılar) ve Alu Line (alüminyum seksiyonel kapılar) modelleri arasından seksiyonel kapınızı seçin. BizDoor seksiyonel kapılar, ister iş ister endüstri olsun, işinize ekstra pratiklik katabilecektir.
Her ortama ve çok çeşitli iş gereksinimlerine uyum sağlayabilen geniş bir ürün yelpazesi. Estetik kalite ve maksimum kişiselleştirme imkanı göz önünde bulundurularak, bir endüstrinin üretim aşamalarını kolaylaştıran pratik, fonksiyonel ve dayanıklı çözümler.
BizDoor seksiyonel kapılar, en iyisini seçin!

BizDoor seksiyonel kapı kurarak ne kadar boş alana sahip olacağınızı hayal ettiniz mi? BizDoor kapı estetik açıdan hoştur, ancak her şeyden önce kullanımı pratiktir. Kılavuzlar üzerindeki özel iç sürme sistemi çok az yanal alan gerektirir (yaklaşık 10 cm Min.), Yapısal tipi ne olursa olsun kapı binanın tavanını takip ederek kayar çünkü yanal olarak dağınıklık oluşturmaz.

Sonuç, binada çok daha fazla kullanılabilir yanal alan, bina içinde çok daha fazla hareket imkanı, maksimum güvenlikle çok daha fazla çalışma kesinliği, sadece BizDoor'un size sunabileceği konfor.

Peki ya iş yeri güvenliği? Bizim için güvenlik gerçekten ciddi bir konudur! Aslında, kreasyonlarımızın her biri mevcut düzenlemelere uygundur ve yalnızca doğru doğrulama ve test testlerinden geçtikten sonra pazarlanır. 
BizDoor kapı ile tam bir güvenlik içinde sağlayabilirsiniz.

İşinizin maksimize edilmesi, gün ışığında büyümesi gerekiyor. Tavsiyemiz, metakrilatta daha şeffaf elemanların eklendiği bir BizDoor seksiyonel kapıdır; bu, dışarıdan doğal ışıkla çalışmanıza izin veren, görüşe tercih edilen, şüphesiz enerji tasarrufu sağlayan ve bunun sonucunda binanın estetik etkisinde önemli bir artış sağlayan bir çözümdür. 
Profesyonelliğiniz için önemli bir vitrin, ancak Bizdoor'unn tüm ürünlerinde garanti ettiği olağan yüksek güvenlik standartları, mükemmel ısıl direnç ve büyük çalışma sessizliği ve ayrıca kuvvetli rüzgarda bile titreşim olmaması.

BizDoor, şeffaf bölmeli her kapı için isteğe bağlı olarak opak ve karartılmış çift cam sunarak bol ışığın geçmesini sağlayarak çalışmalarınızı meraklı gözlerden korur. BizDoor ile daha iyi görürsün, daha iyi çalışırsın.