Servis Bekleme- Dinlenme Alanı

Bu Modern Servis bekleme durağı dinlenme alanı, sağlam bir çerçeve ile sağlam paslanmaz çelik desteklerle desteklenen hassas camı birleştiren dinamik bir şekle sahiptir. 
Bu Sigara İçme Alanının belirleyici özelliği modern görünümüdür. Galvanizli çelik çerçeve, doğal bir tonda boyanabilir veya farklı ton seçenekleriyle verniklenebilir. 
Sigara içme alanı çatısı, renkli camdan, “aluzink” yüzeyli trapez sacdan, sandviç panel veya polikarbon olarak yapılabilir. 
Renkli camdan yapılmış yan duvarlarla veya duvarlar olmadan da dinlenme alanını yapacağınız alana uygun varyasyonlar tasarlanabilir.


Belirlenmiş bir sigara içme veya dinlenme alanı sağlamak için mükemmel kapalı bağımsız sigara içme alanı, olumsuz hava koşullarından tam koruma sağlar
İsteğe bağlı ekstralar ; kendinden banklı, sigara içme alanından, bağımsız banklar, sigara içme küllükleri ve çöp kovalarıda isteklerinize göre alana eklenebilir.

Çerçeve:
50 mm kare çelik borudan imal edilmiş, sıcak daldırma galvanizli ve toz boyalı
Standart olarak verilen oluk ve iniş boruları

Cam:
Standart olarak 16 mm polikarbon çatı kaplama. 
Talep üzerine bronz renkli seçenekler mevcuttur
4 mm polikarbon cam - arka, yanlar ve ön (Sigara içme yönetmeliklerine uymak için %50 açık)
RAL renkleri firmanıza özel uygulanabilir.

Sigara Yasağı Mevzuatına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu ürün çoğu konfigürasyonda tedarik edilebilir. 
Standart boyutlar ( 2*5 - 3*6 - 4*8 ) da veya özel seçenekleri görüşmek için lütfen 0506 507 14 09 ​​numaralı telefondan bizi arayın.