Tünel çadır sistemleri içine giren akordiyon tente çadırı son zamanlarda oldukça çok sık tutulmakta ve tercih edilmektedir. Akordiyon tente ismi ile de anlaşılacağı gibi katlanabilir bir sistemdir. Dilediğiniz zaman açarak kullanabilir, ya da dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Bu açılıp kapanan sisteme akordiyon sistem denmektedir.
 
Bizim Usta Çelik konstrüksiton, çatı imalat ve montajında olduğu gibi bu alanda da kendini geliştirerek akardiyon tente çadır konusunda uzmanlaşmış ekibi ile her türlü sistemi kurabilmekte ve özel çizimlerini yapıp modelini oluşturmaktadır. 
Daha geniş bir alana sahip olan sistemde yapılan akardiyon tenteler genellikle rüzgâra dayanıklı olup uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Çok fazla noktada sabitleme gerektirmeyen akordiyon tente çadırlar kar biriktirmeme özelliğine de sahiptir. 
Her sistem de olduğu gibi bu sistemde de incelikler vardır. Sitemi en ince ayrıntısı ve kalitesi ile Bizim Usta olarak üretmekteyiz.

Akordiyon Tünelin Avantajları

Özel izin gerektirmeyen bir sistemdir.
Alev yürümez branda kullanılmakta olup yangına karşı dayanıklıdır.
Kurulum yapılan alanı gerektiğinde açık alan, gerektiğinde kapalı alan olarak kullanabilmenize imkan sağlar.
Mobil yapısı sayesinde firmanızda ihtiyaç duyduğunuz alana kolayca taşıyabilir, istediğiniz alanı kapalı alana çevirebilirsiniz.
Ürünün sadece kurulum aşaması firmanızda yapılacağı için inşaat maliyet ve tehlikeleri ile karşılaşmazsınız.
Kısa sürede imalat ve kurulum yapılarak zamandan tasarruf sağlar.
Esnek ve hareketli yapısıyla sabit yapılar kadar sağlamdır fakat onların 3 te 1 fiyatı maliyetlidir.


Depolama alanı olarak kullanabileceğiniz gibi mal kabul, mal yükleme alanlarında hava şartlarından etkilenmemek için kullanılabilir.
Dar olan firma alanınızda boyahane olarak ihtiyaç duyduğunuz alanda kullanabilirsiniz.

Size özel akordiyon tünel çözümleri için Bizim Usta hizmetinizdedir.

Projelerimizi incelemek için Tıklayınız..


Size Özel Çözümler İçin